Zemlényiné Ladányi Mariann

Diplomáit kiváló minősítéssel szerezte meg 2009 – ben a Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetében blockflöte tanár, valamint zeneelmélet és szolfézstanár, karvezető szakokon. Tanulmányai befejezése után a miskolci Egressy Béni – Erkel Ferenc Zeneiskolában kezdett tanítani furulyát és szolfézst. Mellette a 2010-2011 – es tanévben óraadóként furulyát oktatott Nyíregyházán a Művészeti Szakközépiskolában. 2013 óta tagja zeneiskolánknak. Furulyát tanít az iskola központi épületében, a Batthyány utcai tagiskolában pedig furulya és szolfézs órákra várja szeretettel a növendékeket. 2016-ban mester diplomát szerzett a Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetében furulya szakon.