dr. Bogdán Dóra

Diplomáját a győri Zeneművészeti Főiskola zongoratanár és kamaraművész szakán kiváló minősítéssel szerezte meg 2007 – ben. Tanulmányai alatt, 2004 – ben az Országos Főiskolai Zongoraverseny II. helyezettje lett, s ugyan ebben az évben Köztársasági Ösztöndíjas volt. A diploma megszerzése után szülővárosában, Cegléden kezdett zongorát tanítani és korrepetítori tevékenységet folytatott, majd a zongora tanszak vezetőjeként vett részt az iskola munkájában. 2011 – ben Cegléd Város Önkormányzatának pedagógusnapi dicséretében részesült.
2011 – től tagja iskolánk tanári karának. Először zongorakísérőként, majd 2013 – tól pedig teljes állású zongoratanárként dolgozik a Lisznyai utcai és a Batthyány utcai tagintézményben.