Varga Bálint

1995-ben született Budapesten. 9 évesen kezdett gitározni az Aelia Sabina Zeneiskolában, Klemann Magdolna tanárnőnél. Utána az Egressy Béni Zeneművészeti Szakközépiskolába került Roth Ede tanár úrhoz, egészen a diplomája megszerzéséig ő tanította. Gitártanári diplomáját a győri Széchenyi István Egyetem Művészeti Karán szerezte.

Egyetemi évei alatt alapította meg két tanszaktársával a Tritonus Guitar Trio nevű formációt, amely azóta is fennáll. Rendszeresen koncerteznek itthon és külföldön. 2016-ban megnyerték Szegeden az Országos Gitárversenyt, 2018-ban közönségdíjat kaptak Portugáliában, illetve megnyerték a Bratislava Guitar Competition nemzetközi versenyt Pozsonyban. Szintén ebben az évben Amerikában második helyezést értek el, majd 2019-ben  ugyanezen a versenyen Miamiban első díjat kaptak. Első lemezük 2018 decemberében jelent meg Debüt címmel.