ÓRABEOSZTÁS

Kedves Szülők!

Mindenkit szeretettel köszöntünk az új tanév kezdetén és kívánunk zeneszóval teli boldog, sikeres tanévet.

A növendékek első ízben hangszeres tanáraikkal az órabeosztás alkalmával találkozhatnak, melynek időpontját itt találják:

A szolfézs-zeneirodalom órarendeket a szolfézs tanárok fogják kiküldeni e-mail útján.

 

Zeneiskola Központ (1016 Bp. Lisznyai u. 40-42.)

tanár

időpont

terem

Böröcz Katalin (fuvola)

2022. szept. 5.

16 óra

I. emelet/E 23-as terem

Katonáné Kun Emese (hegedű)

2022. szept. 5.

15 óra

II. emelet/iroda

Kovács Dániel (hegedű)

2022. szept. 5.

16 óra

I. emelet/8. o. terme

Ladányi Mariann (furulya)

2022. szept. 5.

16 óra

II. emelet/5. terem

Lazzari Daniele (gitár)

2022. szept. 5.

16 óra

I. emelet/E 22-es terem

Mohás Dóra (zongora)

2022. szept. 5.

16:30 óra

II. emelet/2. terem

Oláhné Uhlmann Inez (cselló)

2022. szept. 5.

17 óra

II. emelet/nagyterem

Szita Csaba (trombita)

2022. szept. 5.

16 óra

trombita terem (alagsor)

Tóth Barbara (zongora)

2022. szept. 5.

16 óra

II. emelet/7. terem

Váradi István (zongora)

2022. szept. 5.

17 óra

II. emelet/1. terem

Kiss Péter (gitár)

2022. szept. 6.

16 óra

I. emelet/8. o. terme

Benkő Éva (hegedű)

2022. szept. 6.

15 óra

II. emelet/6. terem

Fodor Barbara (zongora)

2022. szept. 6.

16 óra

II. emelet/igazgatói iroda

Hommné Papp Andrea (hárfa)

2022. szept. 6.

18 óra

II. emelet/5. terem

Kebuszek Rudolf (zongora)

2022. szept. 6.

16 óra

II. emelet/nagyterem

Pap Viktória Dorottya (magánének)

2022. szept. 6.

17 óra

II. emelet/2. terem

Sztankay Klára (zongora)

2022. szept. 6.

17 óra

II. emelet/7. terem

Batthyány Lajos Általános Iskola (1015 Bp., Batthyány u. 8.)

Benkő Éva (hegedű)

2022. szept. 5.

16 óra

I. emelet/36

Gerber Zsófia (fuvola)

2022. szept. 6.

16 óra

II. emelet/63

Ladányi Mariann (furulya)

2022. szept. 6.

16 óra

II. emelet/73

Lukin Zsuzsanna (zongora)

2022. szept. 6.

16 óra

II. em./zongora terem

Székely István (zongora)

2022. szept. 6.

16:30 óra

II. emelet/69

Tóth Csaba (klarinét, szaxofon)

2022. szept. 6.

16 óra

I. emelet/36

Budavári Általános Iskola (1014 Bp., Tárnok u. 9-11.)

Rábai Szilárd (zongora)

2022. szept. 5.

17 óra

alagsor/zongora terem

Környei Attila (gitár)

2022. szept. 6.

15 óra

ala alagsor/DÖK terem

Kosztolányi Dezső Gimnázium (1012 Bp., Attila út 135-137.)

Oláh Miklós (cselló)

2022. szept. 5.

16 óra

216-os terem

Valentiny Gábor (zongora)

2022. szept. 5.

17 óra

204-es terem

Lendvainé Berta Barbara (hegedű, brácsa)

2022. szept. 6.

16 óra

217-es terem

Turjay Rita (fuvola)

2022. szept. 6.

16 óra

216-os terem

                         Szt. Gellért Katolikus Ált. Iskola és Gimnázium                             (1012 Bp., Kosciuszkó T. u. 3.)

Sztankay Rita (hegedű)

2022. szept. 6.

16 óra

fejlesztő terem

Tájékoztató a decemberi programjainkról

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a járványügyi helyzetre való tekintettel az Önök, gyermekeik és tanáraink egészségének érdekében a 2021. decemberre tervezett hangversenyeink online kerülnek megrendezésre.

A programok részleteiről a főtárgy tanárokon keresztül kapnak tájékoztatást.

Megértésüket köszönjük!           

A zeneiskola vezetősége