TÁJÉKOZTATÁS a digitális TÁVoktatásról

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a kormányzati határozatok és a fenntartói utasítások értelmében intézményünk 2020. március 16. napjától tanulóink által nem látogatható, áttérünk a tanterem nélküli digitális oktatásra.

Kollégáimmal felállítottuk a digitális távoktatás zeneiskolánkra nézve releváns stratégiáját.

Célunk: a tanév eredményes befejezésének segítése, ennek érdekében növendékeink otthoni tanulásának támogatása.

Ezt a célt szem előtt tartva körbejártuk a lehetséges, minél szélesebb körű eszköztárat magába foglaló digitális megoldásokat. Tanáraink a  napokban minden családot telefonon, vagy e-mail formájában megkeresnek, hogy tájékoztassák Önöket az elkövetkezendő időszak zeneiskolai óráinak gyakorlati megoldásairól, s hogy a fennálló lehetőségek közül közösen kiválasszák az Önök, és gyermekük számára legideálisabbat.

A KRÉTA E-naplóban figyelemmel kísérhetik gyermekeik haladását, ott megtalálják az aktuális házi feladatokat, értékeléseket.

Tanulók részére a hozzáférés:

https://klik039432003.e-kreta.hu/

  • Felhasználónév: a gyermek 7-essel kezdődő, 11 jegyű oktatási azonosítója
  • Jelszó: a gyermek születési ideje, az alábbi formátumban: 2020-03-16

Kérem, hogy segítsék gyermekeiket az otthoni tanulás során. Bízunk továbbra is támogatásukban; reméljük, hogy együtt sikerül ezt a nehéz, sok újdonságot magában rejtő időszakot eredményesen véghezvinni.

S mindenekelőtt a legfontosabb: vigyázzanak magukra és gyermekeikre!

Fodor Barbara, intézményvezető

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.